Jesteś tutaj:

Promocja idei krwiodawstwa i krwiolecznictwa

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Terenowy Oddział w Siedlcach cieszy się nienaganną opinią, gwarantując najwyższą jakość krwi i jej składników. Propagowanie honorowego krwiodawstwa i pozyskiwanie dawców krwi jest istotnym celem statutowym w jego działaniach.

Siedlecki Oddział Terenowy RCKiK zaopatruje w krew 5 okolicznych szpitali: Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o., Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgrowie oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach.

Dzięki zaangażowaniu naszych krwiodawców oraz wielu ośrodków sympatyzujących z działalnością RCKiK jesteśmy w dużej mierze samowystarczalni w krew dla naszego regionu.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących działalności Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej https://www.rckik-warszawa.com.pl/.