Jesteś tutaj:

Projekt „reSTART zmiany, które budują”

Jeśli w przeszłości zamknęłaś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Brawo!

Stworzyliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, a dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy, otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń. Networking wśród przedsiębiorców pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Naszym celem jest wzrost dobrze zarządzanych i adaptujących się do rzeczywistości firm na terenie całej Polski! To dlatego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stworzyła program reSTART – chcemy pomagać zdolnym przedsiębiorcom w ponownym starcie.

Program reSTART zmiany, które budują to program, w którym porażka przestaje być tabu, a staje się ogromną lekcją i doświadczeniem, które mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania w obecnych i przyszłych przedsięwzięciach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/restart/

Program jest realizowany przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet przy dofinansowaniu w Ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

Program reSTART zmiany, które budują – sieć przedsiębiorczych kobiet

Sporządziła:
Agnieszka Tomaszewska
Koordynatorka ds Rekrutacji w projekcie „Restart zmiany, które budują”
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

Do góry