Jesteś tutaj:

Możesz zostać Koordynatorem lokalnym w systemie WsparcieDlaSzpitala.pl

WsparcieDlaSzpitala.pl to niekomercyjny system wsparcia społecznego szpitali i DPS, (www.wsparciedlaszpitala.pl) stworzony pro bono przez zespół programistów Clorce, naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz społeczników z Fundacji PARK i osoby prywatne.

WsparcieDlaSzpitala.pl to system pomagający pomagać placówkom ochrony zdrowia.

Z uwagi na dynamiczny wzrost liczby placówek w systemie, bardzo pilna stała się potrzeba pozyskania nowych koordynatorów lokalnych.

Koordynator lokalny to osoba, która jest łącznikiem między placówką a darczyńcami. Koordynator organizuje lokalne zbiórki, zachęca do pomocy mieszkańców oraz lokalne firmy, rozmawia z dziennikarzami. W swojej komunikacji wykorzystuje aktywnie media społecznościowe oraz dzwoni do osób mogących pomóc. Wszystko po to, aby zdobyć potrzebne produkty, zebrać je, a następnie przywieźć placówce w imieniu darczyńców. Krótki materiał wideo tłumaczy rolę Koordynatora lokalnego w systemie WsparcieDlaSzpitala.pl: https://youtu.be/nBA8os_7MyU

Najlepsze efekty daje szukanie koordynatora dla konkretnego szpitala lub DPS.

Poniższe linki umożliwią Państwu bardzo szybkie zlokalizowanie placówki, która w systemie WdS nie ma jeszcze swojego koordynatora lokalnego.

KONTO GOŚĆ W SYSTEMIE (wystarczy zalogować się na poniższe dane i po województwie znaleźć placówki bez koordynatora): https://wsparciedlaszpitali.force.com/s/login/

Nazwa użytkownika: gosc@wsparciedlaszpitala.pl
Hasło: guest123

Do góry