Jesteś tutaj:

VI edycja projektu Postaw na Słońce

Fundacja Banku Ochrony Środowiska realizuje VI edycję projektu „POSTAW NA SŁOŃCE” pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Energii i Ministerstwo Środowiska.

Celem projektu jest pokazanie dzieciom i młodzieży przyjazne dla środowiska  alternatywy pozyskiwania energii. Na projekt składają się dwa ogólnopolskie konkursy: BADAWCZY i FILMOWY. Oba skierowane są do uczniów  klas 7 i 8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych wszystkich typów. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, z naciskiem położonym na fotowoltaikę.

 Do konkursu badawczego może zgłosić się jeden zespół ze szkoły, składający się z maksymalnie 10 uczniów i nauczyciela. W celu zarejestrowania się, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.postawnaslonce.pl po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym „Postaw na Słońce” – rejestracja jest możliwa na stronie www.filmeko.pl .   W konkursie filmowym może wziąć udział dowolna liczba maksymalnie 6-osobowych (5 uczniów i nauczyciel) drużyn ze szkoły.

Łączna pula nagród w obu konkursach wynosi 35 tys. złotych. Wszystkim członkom zwycięskich zespołów  zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Szczegóły uczestnictwa w Konkursach dostępne są na stronie www.postawnaslonce.pl .

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 507 006 579 lub mailowy postawnaslonce@fundacjabos.pl, filmeko@fundacjabos.pl

Udostępniła:
Joanna Łęczycka
Wydział Promocji i Rozwoju

Do góry