Jesteś tutaj:

XII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

„Mazowsze – temat rzeka” pod takim hasłem ruszyła dwunasta edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Konkurs skierowany jest do wszystkich  fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.

By wygrać w konkursie należy zrobić zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu konkursu „Mazowsze – temat rzeka”. Prace konkursowe oceni jury. Nabór prac potrwa do 30 czerwca b.r.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 30 czerwca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Konkurs zostanie przeprowadzonych w dwóch etapach. W pierwszym etapie jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z ASP w Warszawie.

W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze 3 zwycięskie prace.

Nagrody w konkursie:

I nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 600 zł,

II nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 500 zł,

III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 400 zł,

Nagroda publiczności-internautów – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 400zł.

Formularze, które uczestnicy mają wypełnić, zeskanować i przesłać, są dostępne wraz z regulaminem konkursu na stronie: http://www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich

Źródło: www.mazovia.pl

Udostępnił:
Radosław Strzaliński
Wydział Promocji i Rozwoju

[av_gallery ids=’6826′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-2m6a0p’]

Do góry