Jesteś tutaj:

XVII Konkurs na tradycyjną palmę wielkanocną

Organizator: Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Termin składania prac upływa 31 marca br.

Konkurs plastyczny dla osób w dowolnym wieku.

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież szkolna oraz twórcy nieprofesjonalni. Przedmiotem konkursu jest wykonanie palmy wielkanocnej wykorzystując wyłącznie tworzywa naturalne i tradycyjne formy zdobnicze.

Prace zgłoszone do konkursu „Tradycyjna palma wielkanocna” oceniane będą w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Palmy ocenią zwiedzający, którzy – wypełniając specjalne kupony – wybiorą najpiękniejszą tradycyjną palmę. Komisja MWM w Sierpcu przeliczy głosy, a laureatów konkursu poznamy podczas „Niedzieli Palmowej w skansenie” – 9 kwietnia 2017r. W każdej z kategorii zostanie przyznane I, II i III miejsce. Ponadto spośród wszystkich prac Komisja wyłoni jedną, która zostanie uhonorowana Nagrodą Specjalną Dyrektora Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Palmy należy dostarczyć do działu upowszechniania i promocji, mieszczącego się w budynku G na terenie skansenu w Sierpcu (ul. Narutowicza 64).

Regulamin konkursu ,,Tradycyjna palma wielkanocna” http://mwmskansen.pl/polski-oferta/konkursyprojekty/konkursy-organizowane-przez-muzeum-wsi-mazowieckiej-w-sierpcu

Sporządził:
Radosław Strzaliński
Wydział Promocji i Rozwoju

Do góry