Jesteś tutaj:

I warto mieć marzenia… Doczekać ich spełnienia!

Gala charytatywna „Dzieci Eurolingua – dzieciom lokalnie i międzynarodowo” Christmas Party 2016 spełnia marzenia dzieci z Domu „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach i dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

Jest to już 14 edycja tej niesamowitej, niosącej tyle dobra i pozytywnej energii Gali charytatywnej. Słuchacze ECSJ zaprezentują swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne
w formie koncertu świątecznego, a przybyli Goście będą mieli okazję wysłuchać największych Bożonarodzeniowych przebojów.

Dzięki ludziom dobrego serca – Mecenasom Akcji pozyskiwane są  środki dla Dzieci, a forma koncertu z pewnością uświetni to wydarzenie.

Gala w tym roku będzie miała szczególny wymiar, gdyż po raz pierwszy będą w niej uczestniczyły dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

Autor informacji :
Eurolingua Siedlce

Udostępniła:
Anna Kaźmierczak-Sołoducha
Wydział Spraw Społecznych i Promocji

[av_gallery ids=’5760′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-2b9le7′]

 

Do góry