Jesteś tutaj:

Życzenia z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa (22-26 listopada) z całego serca dziękuję za ofiarność i gotowość niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

W Polsce i na całym świecie codziennie ratowane są osoby, których zdrowie lub życie, zależne jest nie tylko od możliwości współczesnej medycyny i wysokich kompetencji lekarzy, ale przede wszystkim od Państwa – Honorowych Dawców Krwi, którzy ofiarujecie na ten cel cząstkę siebie. Honorowi Krwiodawcy to ludzie wyjątkowi, zasługujący na najwyższe uznanie, ponieważ nie oczekując nagrody, śpieszą z pomocą nieznanym osobom, dla których krew jest niezastąpionym, a niekiedy jedynym, lekiem.

Honorowym Dawcom Krwi życzę, by dobro, które okazujecie innym ludziom dawało Wam radość i satysfakcję w codziennym życiu.

Z wyrazami szacunku

/-/ Dariusz Stopa

Starosta Siedlecki

 

[av_gallery ids=’5717′ style=’big_thumb lightbox_gallery’ preview_size=’no scaling’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-26izdw’]

Do góry