Jesteś tutaj:

Wydłużone godziny pracy ZUS

Nie masz czasu na załatwienie spraw nawet w wydłużonych godzinach pracy urzędów? ZUS wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na swoje sale obsługi aż do godziny 18.00.

– Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwianie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy – uzasadnia wprowadzane zmiany w zakresie godzin pracy sal obsługi klienta Kazimierz Sujka, Dyrektor Oddziału ZUS w Siedlcach.

Dotychczas w poniedziałki sale obsługi klienta ZUS były otwarte dłużej niż w każdy inny dzień tygodnia, bo do godziny 17.00. Na prośbę klientów Zakład od 1 września przesuwa czas otwarcia swoich placówek. Teraz ZUS czynny jest w każdy poniedziałek do godziny 18.00.

Liczymy, że dzięki tej decyzji uda nam się obsłużyć więcej spraw. Cały czas monitorujemy jakość świadczonych usług i analizujemy oczekiwania klientów. Mogą oni dzięki temu spodziewać się wkrótce kolejnych udogodnień – zapewnia Dyrektor.

Piotr Olewiński
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Do góry